Drobečková navigace

Úvod > Škola > Co nás čeká

Co nás čeká

Datum Ročník, třída, účastnící se žáci, určeno pro .. Projekt, akce, soutěž Za organizaci zodpovídá ...
26. 2. - 2. 3. 2018 Všechny žáky Jarní prázdniny  
6. 3. 2018 Zákonné zástupce Den otevřených dveří  
5. 3. 2018 Přihlášené žáky Fotografování Mgr. Petra Musilová
6. 3. 2018 Seniory Program v DPŽ Nížkov Mgr. Miroslav Hromádka
7. 3. 2018 Přihlášené žáky Divadelní představení v rámci KM I. Mgr. Miluše Chalupová
8. 3. 2018 Budoucí žáky 1. ročníku Projekt "Školička" Mgr. Miluše Chalupová
12. 3. 2018 Žáky 1. a 2. ročníku Divadelní představení v Horáckém divadle Jihlava Mgr. Alena Šorfová Uttendorfská
15. 3. 2018 Budoucí žáky 1. ročníku Projekt "Školička" Mgr. Miluše Chalupová
  Žáky 1. stupně Projekt "Dobrou noc s pohádkou" Mgr. Šárka Sládková
16. 3. 2018 Žáky 1. stupně Projekt "Dobrou noc s pohádkou" Třídní učitelé
  Vítěze školního kola Krajské kolo soutěže Poznej Vysočinu Mgr. Hana Kučerová
20. 3. 2018 Vítěze oblastního kola Okresní kolo soutěže ve šplhu Mgr. Miroslav Hromádka
22. 3. 2018 Všechny žáky Výukový program "Houby" Mgr. Eva Jarošová
  Budoucí žáky 1. ročníku Projekt "Školička" Mgr. Miluše Chalupová
23. 3. 2018 Žáky 5. ročníku Oblastní kolo soutěže "Všeználek" Mgr. Miluše Chalupová
27. 3. 2018 Rodiče s dětmi Velikonoční tvoření Mgr. Petra Zikmundová
29. 3. 2018 Všechny žáky Velikonoční prázdniny  
3. 4. 2018 Seniory Program v DPŽ Nížkov Mgr. Alena Šorfová Uttendorfská
  Žáky 3. a 5. ročníku Program primární prevence Ivana Junová a Mgr. Miluše Chalupová
4. 4. 2018 Žáky 6. ročníku Program primární prevence Mgr. Petra Zikmundová
  Přihlášené žáky 1. stupně Turnaj v bum-bác balle Mgr. Miroslav Hromádka
5. 4. 2018 Budoucí žáky 1. ročníku Projekt "Školička" Mgr. Miluše Chalupová
  Žáky 7. ročníku Program primární prevence Mgr. Martina Klímová
6. 4. 2018 Žáky 8. ročníku Program primární prevence Mgr. Martina Maloušková
  Žáky 2. a 3. ročníku Výuka plavání Ivana Junová, Mgr. Alena Šorfová Uttendorfská
11. 4. 2018 Zákonné zástupce Den otevřených dveří  
12. 4. 2018 Budoucí žáky 1. ročníku Projekt "Školička" Mgr. Miluše Chalupová
  Budoucí žáky a jejich rodiče Projekt "Školička" Mgr. Miluše Chalupová
  Přihlášené žáky 9. ročníku Přijímací zkoušky na střední školy  
13. 4. 2018 Všechny žáky Preventivní program zaměřený na POKOS a Ochranu člověka za běžných rizik a mimořádných událostí Mgr. Eva Jarošová
  Žáky 2. a 3. ročníku Výuka plavání Ivana Junová, Mgr. Alena Šorfová Uttendorfská
16. 4. 2018 Přihlášené žáky 9. ročníku Přijímací zkoušky na střední školy  
19. 4. 2018 Žáky 1. ročníku Program primární prevence Mgr. Šárka Sládková
  Budoucí žáky 1. ročníku Projekt "Školička" Mgr. Miluše Chalupová
20. 4. 2018 Žáky 2. ročníku Program primární prevence Mgr. Alena Šorfová Uttendorfská
  Žáky 2. a 3. ročníku Výuka plavání Ivana Junová, Mgr. Alena Šorfová Uttendorfská
24. 4. 2018 Všechny žáky Fotografování tříd  
termín bude upřesněn Všechny žáky Projekt Den Země  
26. 4. 2018 Budoucí žáky 1. ročníku Projekt "Školička" Mgr. Miluše Chalupová
27. 4. 2018 Budoucí žáky 1. ročníku a  jejich rodiče Zápis do 1. ročníku školního roku 2018/2019 Mgr. Marta Novotná
  Žáky 2. a 3. ročníku Výuka plavání Ivana Junová, Mgr. Alena Šorfová Uttendorfská
3. 5. 2018 Zákonné zástupce Den otevřených dveří  
4. 5. 2018 Žáky 2. a 3. ročníku Výuka plavání Ivana Junová, Mgr. Alena Šorfová Uttendorfská
7. 5. 2018 Žáky 2. stupně Exkurze přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně Mgr. Lucie Zezulová
10. 5. 2018 Zákonné zástupce Individuální konzultace k prospěchu žáků  
11. 5. 2018 Přihlášení žáci 2. stupně Turnaj v bum-bác balle Mgr. Miroslav Hromádka
  Žáky 2. a 3. ročníku Výuka plavání Ivana Junová, Mgr. Alena Šorfová Uttendorfská
12. 5. 2018 Děti a veřejnost Netradiční osmiboj Mgr. Miroslav Hromádka
14. 5. 2018 Žáky 4. ročníku Výuka na dopravním hřišti ve Žďáru nad Sázavou Mgr. Miroslav Hromádka
15. 5. 2018 Seniory Program v DPŽ Nížkov Ivana Junová
16. 5. 2018 Vítěze školního kola Oblastní kolo soutěže Dopravní soutěž mladých cyklistů Mgr. Lucie Zezulová
18. 5. 2018 Žáky 2. a 3. ročníku Výuka plavání Ivana Junová, Mgr. Alena Šorfová Uttendorfská
25. 5. 2018 Žáky 2. a 3. ročníku Výuka plavání Ivana Junová, Mgr. Alena Šorfová Uttendorfská
31. 5. 2018 Zákonné zástupce budoucích žáků 1. ročníku Informační schůzka Mgr. Miluše Chalupová
1. 6. 2018 Žáky 2. a 3. ročníku Výuka plavání Ivana Junová, Mgr. Alena Šorfová Uttendorfská
5. 6. 2018 Seniory Program v DPŽ Nížkov Mgr. Petra Zikmundová
8. 6. 2018 Vybrané žáky 1. stupně Turnaj v malé kopané pro žáky okolních vesnických škol Mgr. Miroslav Hromádka
15. 6. 2018 Vybrané žáky 2. stupně Turnaj v malé kopané pro žáky okolních vesnických škol Mgr. Miroslav Hromádka
  Žáky 2. a 3. ročníku Výuka plavání Ivana Junová, Mgr. Alena Šorfová Uttendorfská
20. 6. 2018 Všechny žáky Olympijský běh Mgr. Miroslav Hromádka
22. 6. 2018 Žáky 9. ročníku Program primární prevence Mgr. Lucie Zezulová
27. 6. 2018 Všechny žáky Školní olympiáda Mgr. Miroslav Hromádka
28. 6. 2018 Všechny žáky Turistický den, POKOS a střelecká soutěž Mgr. Eva Jarošová
  Žáky 9. ročníku a veřejnost Slavnostní vyřazení žáků 9. ročníku Mgr. Marta Novotná
29. 6. 2018 Všechny žáky a veřejnost Slavnostní ukončení školního roku 2017/2018 Mgr. Marta Novotná
7. 7. 2018 Veřejnost Memoriál Petra Vejvody Mgr. Petra Musilová
1. 7. - 31. 8. 2018 Všechny žáky Hlavní prázdniny  
3. 9. 2018 Všechny žáky a veřejnost Slavnostní zahájení školního roku 2018/2019 Mgr. Marta Novotná