Drobečková navigace

Úvod > Škola > Zástupy

Zástupy

 

18. 6. 2018 Zikmundová  2. 5. Inf Vodáková      
PO   3. 7. Vko Vodáková      
                 
  Maloušková  1. 7. Aj Vodáková      
    2. 6. Aj Zezulová      
    4. 9. Aj Vodáková      
                 
  Klímová  1. 9. Z Jarošová      
    2. 8. Rj Hromádka      
    3. 4. Aj Chalupová      
    5. 7. Z Vodáková      
    6. 6. Z Zezulová      
    7.   PI Musilová      
                 
19. 6. 2018 Chalupová 2. 5. Čj Maloušková      
ÚT   4. 5. Vl Zezulová      
    5. 5. Čj Vodáková      
                 
  1.+2.+3.r. školní výlet – dohled p. Sládková, Šorfová, Junová, Štroufová.              
                 
  Klímová 1. 7. Vkz Vodáková      
    2. 9. Rj Vodáková      
    3. 4. Aj Vodáková      
    6. 8. Rj Vodáková      
    7. 6. Vkz Vodáková      
                 
  Černovská   11,55 – 13,30 II. DR Satrapová      
                 
20. 6. 2018                
ST 5. + 6. ročník školní výlet – dohled p. Chalupová, Zikmundová, Jarošová.              
                 
  Chalupová – ŠA 2. 2. Etv Šorfová      
                 
  Zikmundová – ŠA 3. 9. Ch Zezulová      
    4. 9. Vko Hromádka      
    5. 4. Vv Sládková      
    6. 4. Vv Šorfová      
                 
  Jarošová – ŠA 1. 8. F Kučerová      
    2. 7. P Kučerová      
    5. D 6. + 7. Tv Hromádka      
                 
!!! Chlapcům 7. roč. se TV přesouvá ze 7. vyuč. h. na 5. vyuč. h. - společný TV chlapci a dívky 7. roč.              
  6. vyuč. h. proběhne dle běžného rozvrhu, tj. TV chlapci 7. roč. - p. Hromádka.              
                 
  Klímová 1. 7. Z Zezulová      
    2. 9. Rj Maloušková      
    3. 6. Z šk. výlet      
    4. 4. Aj Maloušková      
                 
  Satrapová   10,55-13,30 I.+ II. DR Černovská      
      13,30 – 15,30 II. DR Černovská      
                 
21. 6. 2018 Olympijský běh:              
ČT Každý TU se přesune po velké přestávce se svojí třídou na koupaliště – start ze hřiště v 9,30.              
  Od 11,05 pokračuje výuka dle běžného rozvrhu.              
  Se 7. ročníkem se akce zúčastní p. Jarošová.              
  9. ročník – organizační zajištění (p. Zezulová, p. Hromádka).              
                 
  7. a 8. roč. - výjezd (p. Maloušková, p. Štroufová)              
  Dívkám 9. roč. se 7. a 8. vyuč. h. TV přesouvá na pondělí – spojený TV s chlapci – p. Hromádka.              
                 
  Maloušková  1. 6. Aj Zikmundová      
    2. 9. Aj Kučerová      
    3. 3. Aj olymp. běh      
    4. 5. Aj olymp. běh      
    5. 8. Aj výjezd      
    6. 7. Aj výjezd      
                 
  Štroufová  1. 3. AS-Čj Kučerová      
    2. 3. AS – M Zezulová      
    3. 3. AS- ol. běh        
    4. 3. AS – ol.běh        
    5. 3. AS – HV Junová      
                 
22. 6. 2018 Preventivní program pro 9. roč. - 3. - 5. vyuč. h. - dohled p. Zezulová.              
               
  Zezulová  3. 6. M Zikmundová      
    4. 8. M Zikmundová      
    5. 7. M Jarošová      
                 
  Zikmundová 3. 9. PP Zezulová      
    4. 9. PP Zezulová      
                 
  Jarošová 5. 9. PP Zezulová      
                 
                 
                 

Za obsah této stránky zodpovídá Mgr. Petra Musilová.