Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > IV. třída

IV. třída 

 V posledním týdnu školní docházky už nebudu dávat žádné úkoly. V pondělí pošlu k opravě některé chyby, které se v úkolech objevily.

 Prosím o odevzdání učebnic dle seznamu, který sem vám posílal, a to nejpozději v úterý 23. 6. v době od 6:30 do 7:30 hod.

Vážení rodiče, milí žáci,                                                                                                                                                                                je za námi údobí, které nikdo z nás nepředpokládal a nečekal. Všichni jsme si vyzkoušeli úplně nový styl práce. Chtěl bych tímto poděkovat všem "svým" žákům za přístup, který jste věnovali distanční výuce. Jsem rád, že jste k této formě výuky přistoupili velmi dobře a že jste mně ve vybraných termínech posílali úkoly zadávané z českého jazyka, matematiky a vlastivědy. Začátky byly určitě trošku složitější, ale nakonec jste všechno zdárně zvládli.                                                        Velké poděkování patří také rodičům, kteří se také zodpovědně zhostili úkolu, který byl na ně naložen. Vím, že jste práci s vašimi dětmi museli zvládnout ve svém volném čase, po práci, někdy i o víkendech. Vážím si toho a kdybych mohl použít školní hodnocení, tak byste dostali velkou jedničku. Pevně věřím, že nebudeme muset na podzim čelit stejné situaci, i když bychom po zkušenost i tuto zvládli. Ještě jednou vám moc děkuji!!!                                                                                                    Vám, milí žáci, přeji příjemné prožití letních prázdnin, hodně sluníčka, skvělých zážitků, hodně pohybu na čerstvém vzduchu. Budu se na vás těšit po prázdninách, kdy doufám všichni nastoupíme v plné síle.

Věřte a vězte, že zase bude lépe!!!

S pozdravem váš třídní učitel Mgr. Miroslav Hromádka.

 

 

Český jazyk

Anglický jazyk

Matematika 

Přírodověda

Vlastivěda

Předměty výchovného charakteru

Náboženství římskokatolické

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------