Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Soutěž v recitaci

Soutěž v recitaciDatum konání:
21.1.2020

Čas pololetních písemek a uzavírání klasifikace jsme si na naší škole zpříjemnili recitací poezie. V úterý 21. 1. 2020 se totiž uskutečnilo školní kolo recitační soutěže.

Zúčastnilo se celkem 23 dobrovolníků z 1. stupně. Místa v porotě zaujaly prvostupňové paní učitelky. Žáci byli rozděleni do tří kategorií. Samostatnou skupinku tvořili prvňáčci. Všichni podali obdivuhodné výkony, za které byli náležitě odměněni. Druhá kategorie pro žáky 2. a 3. ročníku byla nejpočetnější, a to především díky velké účasti druháků. Zde již kromě ocenění zúčastněných odvážlivců došlo na vyhlašování prvních tří míst. V silné konkurenci nejlépe uspěli Leontyna Škarydová (3. ročník), Valdemar Vítek (2. ročník) a Tadeáš Vlček (2. ročník), který obsadil první příčku. Třetí kategorie byla určena pro žáky 4. a 5. ročníku. Žáci překvapili porotu originálními a dlouhými básněmi. Příčky nejvyšší obsadili Barbora Šimková, Matěj Neubauer a Lucie Velínová na místě prvním (všichni z 5. ročníku).

U všech zúčastněných žáků obdivuji jejich odvahu v soutěži vystoupit. Jménem celé poroty bych je zde chtěla pochválit za jejich skvělé výkony.