Drobečková navigace

Úvod > Škola > Jazyková škola

Jazyková škola

Evropské centrum jazykových zkoušek

Logo-partner-skola-web.pngVe školním roce 2015 - 2016 jsme zahájili spolupráci s Evropským centrem jazykových zkoušek. Byly otevřeny dva kurzy anglického jazyka. Do kurzu Starters chodí 7 žáků 4. ročníku a vede ho paní Pavla Uttendorfská. Do kurzu Fun for Movers chodí 8 žáků 5. - 7. ročníku a vede ho paní Mgr. Martina Maloušková.

Ve školním roce 2016 - 2017 je otevřen jeden kurz. Fun for Movers pokračování probíhá každý čtvrtek od 13:45 do 14:30 hodin. Kurz vede paní učitelka Mgr. Martina Maloušková a navštěvuje ho 7 žáků 7. a 8. ročníku. Kurz Fun for Movers nemohl být otevřen, protože se do něj přihlásili pouze 3 žáci. Hraniční počet dětí pro otevření kurzu je 5, ale jazyková škola je ochotna akceptovat absolutně nejmenší počet 4.

Ve školním roce 2017 - 2018 probíhají dva kurzy.  Cambridge English - Starters  navštěvují čtyři žáci 3. ročníku a lekce probíhá každé úterý od do 12 do 12:45 hodin. Cambridge English - Fun for Flyers + KET navštěvuje 10 žáků 6. - 9. ročníku a lekce probíhá každý čtvrtek od 14:30 do 15:15 hodin. Oba kurzy vede paní Mgr. Martina Maloušková.

Jazykové kurzy pro školáky jsou koncipovány jako doplněk ke školní výuce, kde jsou rozvíjeny dovednosti, na které ve škole obvykle mnoho času nezbývá, a to především mluvení, porozumění a slovní zásoba. Všechny kurzy postupně malé studenty vedou k prvním zkouškám angličtiny - Cambridge English: Young Learners, které pomáhají dosáhnout opravdu vysoké jazykové úrovně ve vyšším věku. Zkoušky lze skládat přímo v Evropském centru jazykových zkoušek. Bližší informace najdete na http://skola.elec.eu/

Memorandum o spolupráci

On-line jazyky

Žáci mají možnost si zakoupit jakýkoli jazykový on-line kurz za velice výhodnou cenu 120,- Kč na celý školní rok. Nabízíme i některé nejazykové kurzy. Nabídku kurzů obdrželi žáci již na konci minulého školního roku. Kurzy pro nás zajišťuje firma ONLINE learming s. r. o.

Kurzy nabízí nekonečné učební možnosti spolu s běžnou výukou, přehledný nástroj pro správu domácích úkolů, zábavnou a nenásilnou formu učení.

Kurzy probíhají formou blended learning. Blended learning je ověřená a nejefektivnější forma výuky jazyků. Kurzy ONLINE jazyků jsou zpracovány tak, aby bylo možné studovat v kombinaci s živým učitelem, tedy formou blended. Každý kurz obsahuje detailní přípravu pro lektora/učitele a podrobnou metodiku s postupy, jak studenty výukou vést a motivovat. Podle pravidla „důvěřuj, ale prověřuj“ je výukový systém doslova prošpikován kontrolními a monitorovacími indikátory. Učitel tak o studiu každého svého studenta ví a má podrobný přehled o tom, kolik skutečně strávil času studiem, jak je v kurzu daleko, na kolik procent vyplňuje cvičení, kolik se naučil slovíček, jak se mu daří v porovnání s ostatními studenty a mnoho dalšího.

Organizaci kurzů, přihlašování a objednávky má v naší škole na starosti paní Mgr. Martina Maloušková.