Drobečková navigace

Úvod > Škola > Soutěže a úspěchy našich žáků

Soutěže a úspěchy našich žáků

Účast a umístění žáků Základní školy Nížkov v oblastních a vyšších kolech soutěží a olympiád a v meziškolních soutěžích:

Školní rok:

 2018/2019

Datum

Kategorie - účastníci

Popis, název soutěže

Výsledky

24. 10. 2018 

1. tým "Koráli" (8. ročník) - Jakub Rosecký, Jana Chvátalová, Filip Chvátal

2. tým "Étoile" (9. ročník) - Eliška Klímová, Natálie Slabá, Nikola Šorfová 

 

PENÍZE A MY - soutěž finanční gramotnosti  Tým "Étoile":    2. místo 
24. 10. 2018  Tomáš Bořil, Lukáš Vlček, Lukáš Prchal Stolní tenis - okresní kolo  5. místo 
1. 11. 2018  Jan Chvátal, Matouš Sobotka, Radim Němec, Jakub Dočekal, Lukáš Vlček, Lukáš Prchal, Jan Pařík, Jakub Rosecký  MINIFOTBAL  4. místo 
1. 11. 2018  Julie Musilová, David Dočekal, David Vlček, Patrik Dvořák, Matyáš Navrátil, Matyáš Sobotka, Josef Pernička, Zdeněk Dobrovolný, Jiří Jaroš  FLORBAL ČEPS CUP  7. místo 
20. 11. 2018 Tomáš Bořil, Matouš Sobotka, Richard Marek, Patrik Dvořák, David Vlček   FLORBAL III.  5. místo 
22. 11. 2018 Lukáš Prchal, Lukáš Vlček, Jakub Dočekal, Jan Pařík, Jan Chvátal, Filip Chvátal, Jakub Rosecký FLORBAL IV. 10. místo
5. 2. 2019

I. A - Tereza Perničková

II. A - Jana Chvátalová

Anglický jazyk 

7. - 9. ročník

14. - 16. místo

6. místo

8. 2. 2019

Magdaléna Sobotková, David Chvátal, Nicole Trinkmocová, Jan Kuba, Jan Henzl, Melánie Bártová, Filip Toufar, Daniel Pojmon, František Rosecký, Pavel Palas, Jiří Jaroš, Matyáš Navrátil, David Vlček, Barbora Šimková, Julie Musilová

Šplh I. stupeň

1.místo: Julie Musilová, Filip Toufar,    2. místo: Barbora Šimková, Jiří Jaroš  3. místo: Magdaléna Sobotková, David Vlček  

20. 2. 2019

Magdaléna Sobotková

David Chvátal

Barbora Šimková

Filip Toufar

Julie Musilová

Jiří Jaroš

Šplh I. stupeň - okrsek

6. místo

7. místo

5. místo 

1. místo - postup      9. místo                    2. místo- postup

27. 2. 2019

Jana Chvátalová

Okresní kolo Ze olympiády

21. místo

20. 3. 2019

Filip Toufar

Jiří Jaroš

Šplh I. stupeň - okres

2. místo

6. místo

29. 3. 2019

Julie Musilová, Marta Dočekalová, Jakub Brukner, Matyáš Navrátil

VŠEZNÁLEK

oblastní kolo 

4. místo

26. 4. 2019

Filip Chvátal, Jakub Rosecký

Teifoc - okresní kolo

1. místo

3. 5. 2019

Jakub Rosecký

Tereza Marková

Zemědělství a lesnictví na Vysočině

17. místo

20. místo

9. 5. 2019

Nikola Šorfová, Lukáš Vlček, Lukáš Prchal

Stavíme z Merkuru - krajské kolo

14. místo (z 25)

  7

Výsledky školních soutěží a školních kol olympiád:

Školní rok:

2018/2019

Datum a popis soutěže

Kategorie

Výsledky (umístění a jméno)

10. 10. 2018: Přírodovědný klokan  Kadet

1. místo - Lukáš Prchal

2. místo - Nikola Šorfová

3. místo - Tereza Marková 

10. 10. 2018: Přehazovaná  

1. místo: BÍLÍ TYGŘI - Matyáš Navrátil, Matěj Doležal, Julie Musilová

2. místo: LAMY - Josef Pernička, Patrik Dvořák, Karolína Pešáková

3. místo: HAFANI - Zdeněk Dobrovolný, Elena Danková, Natálie Dobrovolná 

25. 10. 2018:             Stolní tenis 

 

 II. stupeň

1. místo - Lukáš Prchal

2. místo - Matouš Sobotka

3. místo - Radim Němec 

22. 11. 2018:

Dějepisná olympiáda

Zájemci z 8. a 9. ročníku

1. místo - Petr Štěpán                                     2. místo - Jana Chvátalová                               3. místo - Natálie Sobotková  

29. 11. 2018:              Olympiáda z ČJ

Zájemci z 8. a 9. ročníku

1. místo - S. Vlčková                                     2. místo - N. Šorfová                                     3. místo - T. Marková 

21. 1. 2019:               ZE olympiáda  

Zájemci z 6. - 9. ročníku

1. místo - Petr Štěpán                                     2. místo - Jana Chvátalová

Minulé školní roky