Drobečková navigace

Úvod > Škola > Zástupy

Zástupy

 

17.06.2019                
PO                
  Vodáková  1. 2. Čj Junová      
    2. 2. M Hromádka      
                 
  Jarošová 6. 8.+9.D Tv Zikmundová      
                 
                 
18.06.2019 Štroufová  1. 4. M Pokorná      
ÚT   2. 4. Aj Pokorná      
    3. 4. Čj Pokorná      
    4. 4. Tv Pokorná      
    5. 4. Vv Pokorná      
    6. 4. Vv Pokorná      
                 
  Vodáková  1. 2. Čj Jarošová      
    2. 2. M Halíková      
                 
                 
19.06.2019 Olympijský běh – přesun na hřiště u koupaliště v 9,15 třídy se svými TU; oficiální start v 10,00;              
ST předpokládaný návrat do 10,55 – opět třídy se svými TU; organizační zajištění p. Hromádka + žáci 9. ročníku + p. Sládková.              
                 
  Ol. běh: 3.+4. 1. CHA, ČE        
      2. VA        
      3. ŠO        
      4. JU, ŠT        
      5. HR        
      6. HA        
      7. ZI        
      8. JA        
      9. SL        
                 
  Vodáková 1. 2. Čj Junová      
    3. 2. M Valentová ol. běh – za 8.    
    4. 2. Čj Valentová ol. běh – za 7.    
    5. 2. Hv/Čj/M Klímová    
                 
20.06.2019 Vodáková 1. 2. Čj Šorfová   přízemí Junová
ČT ?? 2. 2. M Halíková      
    3. 2. Čj Valentová Za 21.6.    
    4. 2. Etv Valentová    
                 
  Jarošová – P 4. 5. Zikmundová   2.patro Zikmundová
    6. 7. Vko Chalupová Za 21.6. šatna po 6. h. Sládková
                 
21.06.2019 7. ročník – školní výlet – dohled p. Zikmundová, p. Satrapová. Žáci, kteří nejedou na školní výlet, se budou se 6. ročníkem,              
podle rozvrhu 6. ročníku.              
                 
  Zikmundová – ŠA 1. 7. šk. výlet        
    3. 9. Vv Jarošová Za 7.    
    4. 9. Vv Valentová Za 7.    
    5. 5. Inf Halíková Za 7.    
    6. 7. šk. výlet        
                 
  Satrapová – ŠA   6,15-7,00 I. odd. dr. Pokorná      
      10,55-15,30 I. odd. dr. Dolská za AP    
                 
  3. vyučovací hodinu proběhne na hřišti za sokolovnou ukázková hodina volejbalu (N. Veselí) pro dívky 2.- 4. ročníku.              
  Dívky 2.-4. se ve sportovním oblečení sejdou v 9,15 v šatně a společně s p. uč. Hromádkou odejdou na hřiště.              
  3. vyuč. h. budou spojeni chlapci 2. a 3. roč. - český jazyk – p. Šorfová              
  3. vyuč. h.chlapci 4. roč. - výuka beze změny.              
                 
  Hromádka 3. 2.+3. Čj Šorfová Za 3. r.    
                 
  Zikmund    6,30 – 7,15 šatna Musilová      
                 
  Zikmundová M.    10,55 – 13,30 jídelna Pokorná      
                 
  Chalupová  1. 1. Čj Černovská AP    
    2. 1. M Černovská AP    
    3. 1. Etv Černovská AP    
    4. 1. Prv Černovská AP    
                 
                 

 Za obsah této stránky zodpovídá Mgr. Petra Musilová.