Drobečková navigace

Úvod > Škola > Zprávičky > Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveříDatum konání:
3.2.2017

I v letošním školním roce probíhají na naší škole každý měsíc dny otevřených dveří, kdy mají rodiče možnost navštívit výuku. Nejvíce rodičů přišlo 3. 10. 2016, navštívili 8 vyučovacích hodin v 1. - 4. ročníku, 2. 11. 2016 přišli pouze na 2 hodiny do 1. ročníku a na jednu hodinu do 2. ročníku, 1. 12. 2016 se situace opakovala a navíc se jeden z rodičů zúčastnil jedné hodiny ve 3. ročníku. V lednu se rodiče zúčastnili po jedné hodině ve 2. a 3. ročníku a tří hodin v 5. ročníku. Každou z těchto hodin navštívili maximálně tři rodiče, ve většině případů ale pouze jeden. Srdečně znovu zveme všechny rodiče, aby se přišli do výuky podívat a viděli tak, jak s dětmi ve škole pracujeme a jak výuka probíhá. Mrzí nás, že nikdo z rodičů nenavštívil žádnou hodinu na 2. stupni, i když si uvědomujeme, že o takovou návštěvu děti na 2. stupni vůbec nestojí.

Ráda bych alespoň touto cestou poděkovala všem rodičům, kteří si udělali čas a do hodin se přišli podívat. Děkuji také všem, kteří nám poskytli zpětnou vazbu a napsali nám nebo řekli, jak se jim výuka líbila.

Dny otevřených dveří budou probíhat i ve druhém pololetí, jejich přehled dostali rodiče na začátku školního roku na školní e-mailové adresy a ti, kteří byli na úvodní rodičovské schůzce i v papírové podobě.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.