Drobečková navigace

Úvod > Škola > Zprávičky > Festival vzdělávání, exkurze do firmy TELEFLEX

Festival vzdělávání, exkurze do firmy TELEFLEXDatum konání:
14.11.2016

10. 11. 2016 jsme se s žáky 8. ročníku vypravili na Festival vzdělávání do Domu kultury ve Žďáru nad Sázavou a zároveň na exkurzi do žďárské firmy Teleflex.

Firmou, která se specializuje na výrobu a montáž zdravotnických katetrizačních prostředků, nás provedl jeden ze zaměstnanců. Ukázal nám práci na jednotlivých úsecích výroby. Žáci si mohli prohlédnout zdravotnický balíček, který firma vyrábí na míru zákazníkům – nejčastěji do USA. Pohybovat jsme se mohli pouze tzv. „špinavými zónami“, kde nehrozila kontaminace výrobků. Následovala krátká prezentace firmy, ukázka oděvů zaměstnanců a zodpovězení dotazů.

Po přesunu do Domu kultury jsme si prošli nabídky jednotlivých středních škol. Účast středních škol na Festivalu vzdělávání byla vysoká a každý si mohl načerpat informace právě o té škole, která ho zajímá. Mnohé školy doplňovaly své prezentace ukázkami výrobků, technologií a lákaly budoucí studenty na soutěže, při nichž mohli účastníci získat pěkné ceny.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.