Drobečková navigace

Úvod > Škola > Zprávičky > Memoriál Petra Vejvody

Memoriál Petra VejvodyDatum konání:
1.9.2016

Zájemci z řad pěších turistů, cykloturistů, kamarádů a přátel Petra Vejvody a jeho rodiny měli možnost společně navštívit místa, kde Petr trávil volný čas, připomenout si jeho statečný čin.

Účastníci 2. ročníku Memoriálu Petra Vejvody se sešli 2. 7. 2016 v dopoledních hodinách a vydali se na vybranou trasu. Volit mohli mezi delší a kratší cestou pro pěší a trasou pro cyklisty. Na startu akce na výletišti u koupaliště v Nížkově obdrželi mapu trasy vedoucí místy, která jsou s životem Petra nějak spojena.

V cíli putování byly pro turisty připraveny pamětní listy, upomínkové předměty a občerstvení. Všichni zúčastnění si pochvalovali nejen krásné počasí, ale i příjemnou atmosféru přátelského setkání.

Na pořádání akce se tentokrát podílela Základní škola Nížkov, obec Nížkov a TJ Sokol Nížkov. Mnozí účastníci zakončili příjemný den posezením při hudbě a dobrém jídle, které v rámci probíhajícího Vysmátého léta zajistili členové TJ Sokol.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.