Drobečková navigace

Úvod > Škola > Zprávičky > NOČNÍ POCHOD

NOČNÍ POCHODDatum konání:
2.9.2016

Začátek školního roku a konec prázdnin jsme tentokrát pojali netradičně, a to prvním ročníkem NOČNÍHO POCHODU. V pátek 2. 9. 2016 jsme se v 19:30 hod shromáždili před školou, kde jsme vyslechli základní informace o této akci, kam máme dojít, co nás tam čeká a co všechno budeme muset absolvovat, abychom vše úspěšně zvládli. Krátce před tři čtvrtě na osm večer jsme vyšli po polní cestě proti zemědělskému družstvu a došli asi po půl hodině na louku blízko chaty, kde na nás čekaly první úkoly. Mohli jsme si vyzkoušet hod na plechovky nebo uhádnout, co za předmět se skrývá v kouzelné tašce. Zatímco jsme se bavili těmito úkoly, setmělo se. A v této chvíli nastoupily do akce „ nadpřirozené“ bytosti. Děti se svými rodiči měly za úkol projít vymezenou trasu, která byla označena svítícími lucerničkami. Cestu jim komplikovaly „ježibabky“, které je nejen trochu postrašily, ale zároveň ukázaly i cestu ke stromu, kde byla pověšena tabule, na kterou se ti nejodvážnější podepsali. Potom už zbýval jenom kousek zpět na louku, kde si všichni mohli opéct svůj špekáček. Posledním úkolem celé akce byla zpáteční cesta domů, která proběhla za úplné tmy. Děti měly s sebou různá světýlka, kterými si na cestu svítily.

Myslíme si, že tato akce byla úspěšná, k čemuž přispělo i pěkné počasí, a chtěli bychom ji zopakovat i na začátku příštího školního roku.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.