Drobečková navigace

Úvod > Škola > Zprávičky > Online jazykové kurzy a Cambridge kurzy

Online jazykové kurzy a Cambridge kurzyDatum konání:
21.12.2016

Již druhým rokem na naší škole nabízíme online jazykové kurzy. Tyto kurzy splňují moderní způsob jazykového vzdělávání. Interaktivní výuka je studentům podávána zábavnou a pestrou formou, každý student postupuje dle vlastního tempa a potřeb.

Kurz lze studovat kdekoliv v online prostředí. Díky projektu, do kterého jsme se v loňském školním roce zapojili, mohou naši žáci tento kurz získat za velmi symbolickou cenu 120,- Kč.

Tímto způsobem se lze vzdělávat hned v několika jazycích – angličtina, ruština, němčina, francouzština a španělština. Žáci naší školy využili možnosti zapojit se do vzdělávání v angličtině, němčině, ruštině, ale i španělštině. Pro případné zájemce je i nadále možné vhodný kurz zajistit.

Kromě online jazykových kurzů naše škola nabízí i Cambridge kurzy, které také probíhají druhým rokem. Přípravné kurzy ke zkouškám Cambridge žákům pomohou nejen zlepšit komunikační dovednosti, ale také pomohou dosáhnout požadovaných výsledků u daných úrovní jednotlivých žáků. Vždy se pracuje individuálně a v malých skupinách, což zvyšuje účinnost jazykového vzdělávání.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.