Drobečková navigace

Úvod > Škola > Zprávičky > Peníze a my - 1. 11. 2016

Peníze a my - 1. 11. 2016Datum konání:
3.11.2016

Na první listopadový týden připravili zástupci obchodní školy ve Žďáře nad Sázavou soutěž finanční gramotnosti. Zaregistrovali jsme jeden tým (Marková Jana, Vlček Richard, Jeřábek Jiří) a jeli vyzkoušet štěstí. Před začátkem nikdo netušil, co nás přesně čeká.
První část tvořil test znalostí z finanční matematiky, který vyplňoval každý zvlášť. Nejlepší jednotlivci byli též oceněni na konci celé soutěže. Pak už přišla na řadu spolupráce celého týmu. Zadání znělo: připravit rozpočet čtyřdenního zájezdu do Londýna. Samozřejmě dostali přesné pokyny a potřebné informace. Pak proběhla prezentace před ostatními.

Tři porotci se po skončení radili a bodovali jednotlivé týmy. Všichni chtějí vyhrát, ale když vyhlašovali postupně třetí a druhé místo, naše naděje stoupaly. A pak to přišlo! Na prvním místě se umístil tým ze Základní školy v Nížkově. Překvapení a veliká radost. Dort a další dárečky.

Obstát v obrovské konkurenci velkých škol, porazit ostatní týmy a zpracovat nejlépe zadání je to, na co můžeme být náležitě hrdí. Všem ještě jednou blahopřeji.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.