Drobečková navigace

Úvod > Škola > Zprávičky > Projekt Náš kraj

Projekt Náš krajDatum konání:
7.10.2016

Prvním projektem v novém školním roce byl projekt Náš kraj, kdy žáci navštěvují různá místa našeho regionu a seznamují se s jeho kulturními i přírodními zajímavostmi. Letos všechny starší ročníky putovaly společně s třídami, nad kterými mají patronát. Své poznatky a zážitky žáci společně se svými učiteli zpracovali do poučných a promyšlených vystoupení, kde předvedli, co jim putování přineslo. Za všechny uvádím alespoň jeden popis cesty žákyň 9. ročníku:

Dne 29. 9. jsme se společně se 3. třídou vydali vlakem do Ronova nad Sázavou. Nejprve jsme se zastavili u Olšiakovy sochy draka a potom jsme pokračovali v cestě a oborou došli ke zřícenině hradu. Prohlédli jsme si zbytky kamenných stěn. Další zastávka byla u zámku a starobylého mostu. Potom jsme se vydali na cyklostezku, kde jsme si s třeťáky zahráli hry. Odtud jsme šli pěšky do Přibyslavi a pak jsme dojeli autobusem do Nížkova. Putování se nám líbilo.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.