Drobečková navigace

Úvod > Škola > Zprávičky > Setkání s Mikulášem pod vánočním stromem

Setkání s Mikulášem pod vánočním stromemDatum konání:
6.2.2017

V pátek 2. prosince odpoledne se sešli místní občané na návsi v Nížkově, aby se podívali na rozsvícení vánočního stromu. Tomu předcházelo vystoupení dětí z mateřské a základní školy, které nám krásně zazpívaly vánoční a mikulášské písničky.

Žáci 9. ročnímu si nachystali pro děti Čertovskou stezku. V kostýmech Mikuláše, anděla a čertů provedli děti různými soutěžemi a úkoly. Děti za snahu dostaly od Mikuláše a anděla nadílku. Během celé akce jsme ochutnávali vánoční cukroví a teplý čaj na zahřátí.

Po setmění pan starosta slavnostně rozsvítil vánoční strom, který se všem moc líbil, Toto odpoledne nás naladilo na blížící se vánoční dobu.
Celé setkání se uskutečnilo již podruhé spoluprací OÚ Nížkov, ZŠ a MŠ Nížkov a svazu žen. Bylo nám přáno a advent jsme mohli přivítat zimním počasím.

Zároveň bych ráda poděkovala všem, kdo se na této příjemné akci podíleli a doufám, že zúčastnění odcházeli domů vánočně naladěni.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.