Drobečková navigace

Úvod > Škola > Zprávičky > Setkání s Mikulášem pod vánočním stromem

Setkání s Mikulášem pod vánočním stromemDatum konání:
10.12.2016

Můžeme říct, že se setkání s Mikulášem pod vánočním stromem v Nížkově pomalu stává tradicí. 2. 12. 2016 proběhlo již třetí a na jeho přípravě a průběhu se podílela kromě Obce Nížkov opět Základní škola Nížkov, Mateřská škola Nížkov a Český svaz žen Nížkov. Balíčky, které rozdával Mikuláš, nám opět připravily pracovnice prodejny COOP Nížkov, za což jim srdečně děkujeme. Program tradičně zahájily děti z mateřské a základní školy. K přítomným pak promluvil i pan farář Mgr. Ing. Zdeněk Sedlák. S dalším programem, který měl obdobný scénář jako v loňském roce, děti seznámil Mikuláš s andělem. Mezitím se na návsi zase objevila doupata čertů a Mikuláš s andělem se přesunuli do své andělské kanceláře. Děti, které chtěly od Mikuláše dostat balíček, si vyzvedly v andělské kanceláři kartu a vydaly se na čertovskou stezku, na níž musely splnit šest úkolů, které jim čerti zadali. Za plnou kartičku pak děti u Mikuláše získaly balíček s dobrotami.
Od tři čtvrtě na pět program pokračoval opět písničkami žáků základní a mateřské školy, proslovy paní ředitelky Mateřské školy Nížkov a starosty Josefa Vlčka a vyvrcholil rozsvícením vánočního stromu.

Ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala všem, kdo se na akci jakkoli podíleli: Obci Nížkov, zvláště panu starostovi, učitelům a žákům Základní školy Nížkov, členkám Svazu žen Nížkov a učitelkám a dětem z Mateřské školy Nížkov.

Doufáme, že se Setkání s Mikulášem pod vánočním stromem všem líbilo, že si užili hezké adventní odpoledne a že se za rok zase na návsi všichni sejdeme.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.