Drobečková navigace

Úvod > Škola > Zprávičky > Slavnostní zahájení školního roku

Slavnostní zahájení školního rokuDatum konání:
2.9.2016

1. 9. 2016 se opět otevřela školní budova a do školy se po prázdninách vrátili žáci. V průběhu prázdnin jsme nechali část školy vymalovat, v některých třídách jsme vyměnili koberce a proběhly další drobné opravy a úpravy. První hodinu v novém školním roce strávili všichni žáci se svými třídními učiteli, byli seznámeni s průběhem prvního týdne ve škole a s rozvrhem hodin. Žáci 1. ročníku přišli tradičně se svými rodiči, seznámili se nejen s paní učitelkou, ale dostali také vybavení do školy. Od Základní školy Nížkov obdrželi zdarma kromě učebnic i další pomůcky v hodnotě 200,- Kč. Kraj Vysočina vybavil každého prvňáčka kufříkem "Bezpečně do školy" a stavebnicí "Roto z Vysočiny". Rodiče prvňáčků byli také seznámeni s projektem "Hodina pohybu navíc".

Slavnostní zahájení školního roku 2016 – 2017 proběhlo v 8 hodin před školou. Žáci, rodiče prvňáčků, pedagogický sbor a hosté si nejprve vyslechli projev pana starosty Josefa Vlčka. Ředitelka školy pak přítomné krátce seznámila s rámcovým plánem na nový školní rok a představila žákům a rodičům pedagogický sbor. Popřála také jménem pedagogického sboru všem žákům školy, aby se jim v novém školním roce dařilo a byli spokojeni se svými výkony a výsledky.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.