Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Do Jihlavy a zase zpátky

Do Jihlavy a zase zpátkyDatum konání:
8.6.2023
Datum ukončení:
9.6.2023

ŠKOLNÍ VÝLET 5. ROČNÍKU

S žáky pátého ročníku jsme v letošním roce vyrazili objevovat krásy našeho krajského města. A co na to říkají samotní žáci?

Zprávu o našem výletu sepsali: Melánie Bártová, Jana Koukalová, Andrea Lacinová, Laura Pešáková a Tadeáš Vlček.

Ve čtvrtek 8. 6. jsme se vydali odpoledne do školy. Ve škole jsme si nachystali postele a šli jsme spát. Akorát, že vůbec. Měli jsme kostýmovou přehlídku. Potom jsme po škole hledali Kinder vajíčka. Po chvilce jsme měli večeři. Najedli jsme se a šli jsme na počítače. Hráli jsme hru Gartic. Dohráli jsme a ve čtvrt na 10 jsme si ještě zahráli schovku potmě. Pak jsme šli chrápat.

A je ráno. Nasnídali jsme se a vyrazili jsme do Poděšína na autobus. Když jsme vystoupili v Jihlavě, šli jsme do WOLF areny na laser game. Moc nás to bavilo. Po laser game nás čekal výšlap na náměstí a pak jsme se vydali do jihlavského podzemí. Vyšli jsme z podzemí a šli jsme po hradbách z 15. století. Zastavili jsme se na vyhlídce u Brány Matky Boží. Potom začalo pršet a měli jsme rozchod v City Parku. Potom jsme šli na autobusové nádraží, kde jsme uskutečnili fotosoutěž a potom jsme jeli domů.

Myslím, že jsme si všichni výlet moc užili. Děkuji všem účastníkům za spoustu zážitků, kopec legrace a skvělou atmosféru!