Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Lesnictví a zemědělství na Vysočině

Lesnictví a zemědělství na VysočiněDatum konání:
26.4.2024

Po absolvování školního kola soutěže Zemědělství a lesnictví na Vysočině se pro vybrané žáky konalo v Jihlavě krajské kolo. Naši školu reprezentovali dva šikovní žáci ze 7. ročníku, Patrik Jaroš a Denisa Bartoňová, kteří se svými schopnostmi a znalostmi v oblasti zemědělství a lesnictví dokázali vyniknout. Soutěž, která se konala 26. 4. na krajském úřadu přinesla našim žákům nejen možnost prokázat své dovednosti, ale také nabídla atraktivní odměny. Pro prvních dvacet soutěžících bylo připraveno dvoudenní dobrodružství, které slibovalo nezapomenutelné zážitky. Ačkoli se naši žáci umístili těsně za touto vybranou skupinou, stále se mohou těšit na účast v podobě náhradníků, což je skvělá příležitost. 

Gratulujeme k jejich úspěchu a přejeme jim mnoho dalších skvělých výkonů.