Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Lyžařský výcvik

Lyžařský výcvikDatum konání:
28.1.2024

Lyžařský výcvik 28. 1. - 2. 2. 2024 

Stejně jako loni, tak i letos jsme měli před odjezdem obavy, zda budeme mít na čem lyžovat. Předpověď nám nehrála do karet, ale nakonec nás celkem mile překvapila. Sníh byl sice jenom na sjezdovkách, ale oproti loňskému roku nám 2 dny dokonce svítilo sluníčko. Naše věrná společnice - mlha - se samozřejmě dostavila i letos, ale paradoxně pomohla mnohým lyžařům i snowbordistům překonat strach a začalo se jim konečně dařit zkrotit prkýnka pod nohama. Celkově všichni hodnotíme lyžák jako povedený. 

Hodnocení lyžáků od žáků:

"Moc jsme si to tu užily. Naučily jsme se nové věci - ovládly jsme kotvu. Jezdíme (skoro) jako profíci. Užily jsme si i večerní aktivity. Moc se nám líbilo probuzení kluků ze 7. pokoje v 6 hodin ráno, protože si to zasloužili." (Náťa, Veru, Anet, Justy, Barča, Ninuš, Viki, Janča Perničková)

"Lyžák byl super, naučila jsem se obloučky. Jela bych znovu." (Klára)

"Nikdy by mě nenapadlo, jak skvělý bude letošní lyžák. Měli jsme ty nejlepší vedoucí, kteří nás naučili skvěle lyžovat. Celý lyžák jsme si všichni užili, nejradši bychom tu strávili další týden." (Janča Pejchalová)

"Myslím si, že na lyžáku bylo všechno dobré." (Vojta)

"Moc děkuji, že jsem se zde naučil lyžovat. Moc jsem si to tu užil." (Šíma)

Pokud si chcete přiblížit atmosféru na lyžáku, tak zde přikládám k pobavení odkaz.