Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Nový web Základní školy Nížkov

Nový web Základní školy NížkovDatum konání:
20.10.2017

Vážení rodiče a žáci připravili jsme pro vás nové webové stránky naší školy. Původní webové stránky byly nepružné a zastaralé vzhledově i funkčně. Byly zpracovány v dnes již zastaralých programech a zejména způsob a možnosti aktualizace byly značně zdlouhavé a velmi pracné. Nové webové stránky poskytují jednodušší administrativní prostředí a více uživatelských možností ze strany žáků, rodičů, učitelů a veřejnosti. Nové webové stránky mají profesionální design funkční pro všechny typy prohlížečů a mobilních zařízení. Samotná realizace proběhla formou zakázky u profesionální firmy. V dubnu letošního roku jsme požádali o dotaci na vytvoření nových webových stránek naší školy Kraj Vysočina. Náš  projekt byl Krajem Vysočina podpořen a z Fondu Vysočina jsme na vytvoření nového webu obdrželi dotaci ve výši 20 570,- Kč. Nový web najdete na stejné adrese jako doposud - http://zs.nizkov.cz.