Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Recitační soutěž

Recitační soutěžDatum konání:
9.2.2018

Dne 9. 2. 2018 se konalo školní kolo recitační soutěže. Žáci byli rozděleni do 4 kategorií. V 1. kategorii (1. třída) se na 3. místě umístila Justýna Šorfová, na 2. místě skončila Leontyna Škarydová a vítězem kategorie se stal Patrik Jaroš.  Ve 2. kategorii (2. - 3. třídy) se na 3. místě se umístila Lucie Velínová ze 3. třídy, na 2. místě skončil Matěj Neubauer ze 3. třídy a zvítězila Jana Pejchalová ze 3. třídy. Ve 3. kategorii (4. - 5. třídy) skončil na 3. místě Zdeněk Bartoníček z 5. třídy, na 2. místě Julie Musilová ze 4. třídy a na 1. místě byla Eliška Košáková z 5. třídy. V kategorii nejstarších žáků soutěžily 2 žákyně – na 2. místě se umístila Natálie Sobotková ze 7. třídy a na 1. místě skočila Andrea Sekničková ze 7. třídy.

Do oblastního kola byli vybráni a postoupili tito žáci – Eliška Košáková z 5. třídy, Jana Pejchalová ze 3. třídy a Matěj Neubauer ze 3. třídy.

Všem zúčastněným velice děkujeme za připravené básničky a skvěle odvedené výkony a budeme se těšit na setkání při dalších recitačních soutěžích.