Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Setkání s Milulášem pod vánočním stromem

Setkání s Milulášem pod vánočním stromemDatum konání:
2.12.2022

 

     Po dvouleté pause a usilovném zkoušení a plánování jsme se mohli opět 2. 12. 2022 setkat s Mikulášem pod vánočním stromem.  Počasí bylo tentokrát dobře objednané a nezklamalo - úžasně dotvořilo sváteční atmosféru.

     K pěknému odpoledni přispěli i naši nejmenší. Děti z mateřské školy a děti  z 1. - 5. třídy určitě udělaly radost vystoupením s vánčními písněmi a básničkami. Deváťáci nám jako čerti  i letos zajistili stezku plnou úkolů. Za jejich splnění dostali všichni účastníci sladkou odměnu. V průběhu odpoledne jistě mnozí využili příležitost nakoupit nějakou drobnost na burze výrobků našich dětí.

    Svaz žen zajistil obsluhu a  občerstvení, maminky zas dobré laskominy. To vše se uskutečnilo pod záštitou a s finanční podporou Obce Nížkov.

     Děti si to možná ani neuvědomují, my dospělí však často ano. Myslím, že tím největším přínosem tohoto odpoledne je setkání, společné úsilí a radost z toho, když se vše povede a můžeme potěšit i druhé.

     Ráda bych znovu všem zúčastněným poděkovala za jejich ochotu, snahu a čas. A Vám všem popřála v adventním čase sílu určit si co je opravdu důležité a najít si čas pro své nejbližší.

Krásné a požehnané svátky.