Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Soutěž "Cihla k cihle"

Soutěž "Cihla k cihle"Datum konání:
26.9.2023

Vážení rodiče a příznivci naší školy,

 

rádi bychom vás informovali o skvělém úspěchu našich žáků na nedávné soutěži "Cihla k cihle," která se konala dne 26. září v Havlíčkově Brodě na Střední průmyslové škole stavební. Soutěž byla pro naše žáky nejen výzvou, ale také skvělým zážitkem.

Do soutěže se zapojilo celkem 13 týmů z celého okresu. ZŠ Nížkov reprezentovali žáci Jiří Němec, Miloslav Šorf ze 7. třídy a Lukáš Enderle, Radek Sobotka z 8. třídy. Soutěžní týmy byly složeny ze dvou členů.

Soutěž samotná spočívala v tom, že každý tým dostal za úkol postavit objekt podle podkladů, které byly zadány. K dispozici měli stavebnice Teifoc, se kterými pracovali. Tato soutěž byla skvělým testem jejich stavebních dovedností a kreativity.

Žáci ze 7. třídy dosáhli skvělého 6. místa, zatímco chlapci z 8. třídy zazářili na krásném 4. místě. Je to vynikající výsledek, který ukazuje jejich pečlivou práci a odhodlání.

Celý den byl pro naše žáky nejen soutěží, ale také skvělou příležitostí k učení se a zábavě. Rádi bychom poděkovali všem, kteří se na této události podíleli a našim žákům za jejich skvělou reprezentaci naší školy.

 

Děkujeme za vaši podporu a těšíme se na další úspěchy žáků.