Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Soutěž v přespolním běhu

Soutěž v přespolním běhuDatum konání:
4.10.2023

Ve středu 4. října se lyžařský areál Martina Koukala u Pilské vodní nádrže ve Žďáru nad Sázavou zaplnil mladými sportovci. Konalo se zde okresní kolo v přespolním běhu. Za naši školu běželo celkem 19 žáků 2. stupně, dívek a chlapců mladší i starší kategorie. V každé kategorii bylo povoleno max. 6 běžců, do celkových výsledků se započítávaly pouze 4 nejrychlejší časy.

Velmi úspěšní byli mladší žáci, kteří v obrovské konkurenci dalších 16 týmů (93 běžců) vybojovali celkové 2. místo. Zásluhu na tomto krásném umístění měli Martin Pernička (6. třída) – doběhl 3., Vojtěch Brukner (8. třída) – doběhl 4., Jan Kuba (6. třída) – doběhl 12. a Jakub Hejný (8. třída). Chlapci si svým výkonem vybojovali postup do krajského kola!

Ani další týmy naší školy nedaly svým soupeřům nic zadarmo a obsadily pěkná místa. Kompletní výsledky si můžete prohlédnout zde.

Děkujeme všem závodníkům za vzornou reprezentaci školy a výborné výsledky.