Úvod > Škola > Aktuality > T Mobile Olympijský běh

T Mobile Olympijský běh

Datum konání:
1.10.2021

V pátek 1. 10. 2021 se konal již tradiční T Mobile Olympijský běh. Sportovci byli rozděleni do dvou skupin, a to 1. - 4. ročník a 5. - 8. ročník. Pro první skupinu byla vymezena trať se startem a cílem na hřišti u koupaliště v Nížkově. Pro druhou skupinu byla trať o něco delší, ale opět se startem a cílem na hřišti u koupaliště. Běžci 1. - 4. ročníku se v rámci třetí vyučovací hodiny odebrali na hřiště, kde startovali ve skupinkách po jednotlivých ročnících. Běžci 5. - 8. ročníku běh absolvovali v rámci páté vyučovací hodiny a startovali rovněž po jednotlivých ročnících. Někteří pojali tuto akci jako závod, někteří se jenom proběhli. Nebylo důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Ke zdaru akce přispělo I krásné slunečné počasí.