Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Turnaj v miniházené

Turnaj v miniházenéDatum konání:
3.11.2017

První kolo miniházené základních škol proběhlo 3. 11. 2017 na ZŠ Švermova Žďár nad Sázavou. Naše škola se zúčastnila se dvěma družstvy. Mladší sehráli utkání velice dobře a po dobré hře obsadili velmi pěkné 3. místo mezi 10 družstvy z 8 základních škol. Starší sehráli velice vyrovnané zápasy ve skupině, ale v koncovkách utkání nedokázali dotáhnout zápasy do vítězného konce. Ve skupině dvakrát remizovali, také s pozdějším vítězem turnaje, jednou vyhráli a jednou prohráli. Celkové 5. místo obsadili po výhře 9:3 nad ZŠ Zhoř.

Mezi mladšími vstřelila první branky Julie Musilová, která rozhodla první zápas, a vynikl i David Dočekal, který byl rozhodujícím střelcem v dalších zápasech. V brance se dařilo Ondřeji Štohanzlovi. U starších sehráli velmi dobrý zápas Matouš Sobotka a Radim Němec, svoje odehráli i Patrik Dvořák a David Vlček, kteří poprvé reprezentovali A tým. V brance dobře zachytal Zdeněk Bartoníček.

Školu dobře reprezentovali: Radim Němec, Ondřej Štohanzl, Julie Musilová, David Dočekal, Matouš Sobotka, Šimon Sobotka, Zdeněk Bartoníček, Patrik Pojmon, Matyáš Navrátil, František Rosecký, Matěj Neubauer, Patrik Dvořák a David Vlček. Pěkný turnaj pomohli zajistit trenéři Jakub Dočekal a Antonín Doležal.