Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Učení doma - domácí výuka žáků

Učení doma - domácí výuka žákůDatum konání:
16.3.2020

Vážení rodiče, milí žáci, vzhledem k mimořádnému opatření, kterým se zakazuje osobní přítomnost žáků ve škole, bude od 16. 3. 2020 do odvolání v Základní škole Nížkov probíhat "Učení doma - domácí výuka žáků".

Na webových stránkách školy (https://zs.nizkov.cz) je pod ikonou "Škola" vytvořena pro každou třídu webová stránka, na které od pondělí 16. 3. 2020 najdete informace, co si máte doma prostudovat, s čím se seznámit, jaké úkoly splnit, co si zapsat nebo nalepit do sešitu atd. Úkoly a práci budou zadávat jednotliví vyučující (každý za "svůj" předmět). U úkolů, které budou chtít vyučující odevzdat ke kontrole, bude uvedeno, jakým způsobem a do kdy je máte odevzdat.

Každý vyučující bude žákům ve dnech školního vyučování k dispozici v době od 8 do 14 hodin na e-mailu (e-maily najdete na webu školy pod ikonou Kontakty). S vyučujícími můžete konzultovat zadání úkolů, novou látku, nejasnosti atd. V průběhu příštího týdne doplníme tuto možnost konzultací i o možnost telefonického či jiného online kontaktu s vyučujícími.

Další informace, výukové materiály a zadání úkolů budeme posílat žákům a rodičům (e-mail nejmladšího dítěte) na školní e-maily (jmeno.prijmeni@zsnizkovcz.onmicrosoft.com). Přihlašovací stránka je na adrese https://login.microsoftonline.com. Pokud potřebujete obnovit heslo pro přihlášení, kontaktujte mě prosím (marta.novotna@zs.nizkov.cz).