Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Vánoční besídka

Vánoční besídkaDatum konání:
20.12.2019

I v letošním školním roce pořádala naše škola tradiční Vánoční besídku. Celou organizaci měli na starost žáci 9. ročníku. Nejprve si museli připravit výzdobu sokolovny a potřebnou techniku. Následně zahájili besídku svým slavnostním nástupem na píseň Jsme parta správná. Poté již přistoupili k samotným soutěžím. Vždy se střídaly dvě soutěže, po kterých následovalo vystoupení jednoho ročníku na zadanou píseň. V první části se besídky účastnil 1. až 4. ročník, ve druhé pak 5. až 8. ročník. Ráda bych touto cestou poděkovala všem třídním za pečlivě připravená vystoupení a také deváťákům za souhru a zodpovědnost v přípravě besídky. Dojmy samotných žáků si můžete přečíst níže.

 

Již tradičně pořádala 9. třída školní besídku. Ta byla rozdělena na dvě samostatné části. První byla určena pro 1. stupeň. Myslím, že všechny prvostupňové žáky bavila a děkuji jim za jejich vystoupení. Na prvostupňové žáky se přišlo podívat hodně rodičů. Žáci druhého stupně se na besídku hodně těšili. Nejzajímavější soutěží bylo Poznej učitele. Soutěže, stejně jako u prvního stupně, doprovázela vystoupení jednotlivých ročníků. Tímto bych za ně rád poděkoval jménem celého 9. ročníku. Besídka se mi velmi líbila. Na závěr musím poděkovat i spolužákům za dobrou spolupráci a organizaci.

Petr Štěpán, 9. ročník

 

Letošní besídku jsme chystali my deváťáci. Poté, co jsme se rozhodli, jak bude vypadat náš nástup, jsme si ho vzorně nacvičili a jen doufali, že se nerozbijeme v podpatcích na schodech. Každé třídě jsme zadali písničku, na kterou žáci zpracovali své vystoupení a poté ho nám, rodičům a zaměstnancům školy představili. Po každém vystoupení si děti zasoutěžily a předvedly další své dovednosti, za které byly oceněny sladkou odměnou. Uteklo to rychle a byli jsme to my, kdo stál na pódiu a koukal ze shora dolů. I vy mladší se jednou dočkáte a budete stát na tomto místě, ze kterého my teď pomalu, ale jistě odcházíme.

Michaela Enderlová, 9. ročník

 

Letošní besídka pro mě byla jiná než ty minulé. To proto, že jsem byl v roli, na kterou jsem se těšil. Ta role byla pořadatel. Myslím si, že besídku naše třída naplánovala skvěle. A proč by nebyla skvělá, když ji plánovala super třída? Nejvíc se mi asi líbilo, jak se naše třída vypořádala s nedostatkem holek do páru. Co se týká samotných vystoupení, tak podle mého názoru ho měl nejlépe připravené 7. ročník. Bylo to super. Zároveň mě mrzí, že tato besídka bylo moje poslední. Určitě se v budoucnu přijdu na nějakou další podívat.

Stanislav Černý, 9. ročník

 

Letošní besídka byla pro mě jiná, protože jsem byl postaven do role organizátora. Na besídce bylo mnoho soutěží. Myslím, že pro mladší ročníky to by velmi zajímavé. Nechyběla tradiční soutěž Poznej učitele. Všechna vystoupení mladších ročníků byla pěkná a nápaditá. Nejvíce se mi ale líbilo vystoupení 2. ročníku. Jsme rádi, že besídku v hojném počtu navštívili i rodiče žáků. Potěšila nás jejich kladná reakce. Všem děkuji za účast. Byl to bezva den.

Jaroslav Smejkal, 9. ročník

 

V letošním roce jsme měli za úkol zorganizovat besídku my deváťáci. Všichni jsme se zapojili a snažili se vymyslet, jak to bude probíhat. V průběhu akce měl každý svůj úkol. Zpočátku byly trochu zmatky, ale nakonec jsme to zvládli. Nebylo to nejlepší, ale ani nejhorší. Doufám, že se všem naše besídka líbila. Já osobně si myslím, že se nám povedla.

Jakub Rosecký, 9. ročník