Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Vyrábění zajíčků v DPŽ

Vyrábění zajíčků v DPŽDatum konání:
12.3.2019

Dne 12. 3. 2019 jsme zavítali se žáky 9. ročníku do DPŽ Nížkov. V prostorách DPŽ nás již čekalo milé přivítání a my jsme se pustili do práce. Tentokrát jsme se pro obyvatele domova připravili dílničku na jarní téma – vyrábění zajíčků. S sebou jsme si přinesli vše potřebné - polínka, kousky filců, fixy, barevné čtvrtky. Pod rukami žáků vznikaly krásné postavy zajíčků, které zdobí jednak domácnosti obyvatel DPŽ, jednak jejich společné místnosti, zbytek králíčků posloužil k vytvoření jarní nálady na naší škole. V průběhu akce vznikla spousta krásných fotek, které naše žáky zachycují v průběhu jejich činorodého tvoření. Doufáme, že naše výrobky alespoň trochu zpříjemnily obyvatelům domova jejich pobyt.