Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Vytoužené medaile!

Vytoužené medaile!Datum konání:
17.5.2019

Na poslední kolo školní ligy v miniházené jsme zajížděli přímo do sportovní haly v Novém Veselí, kde se hraje nejlepší házená v republice. Soupeřili jsme ve dvou kategoriích proti týmům ze Žďáru nad Sázavou, Polničky, Sázavy, Hamrů, Bobrové, Zhoře a Nového Veselí.

Díky celoročnímu kroužku míčových her pod vedením pana Sládka máme dost nadějných mladých házenkářů a mohli jsme přihlásit rovnou 3 družstva. V kategorii starších jsme v základní skupině třikrát vyhráli a jednou remizovali, což nám přineslo výbornou pozici do dalších bojů o medaile. Tam jsme bohužel podlehli Hamrům a Novému Veselí a obsadili i tak krásné 3. místo.

Do kategorie mladších spadala dvě naše družstva, z nichž to mladší bylo z poloviny složeno z úplných nováčků – prvňáčků. I ti se v konkurenci neztratili, sehráli pěkné zápasy a z 12 týmů získali 8. místo. Druhé mladší družstvo své kategorii dominovalo a po právu obsadilo skvělé 1. místo. Součástí turnaje byla i vložená disciplína v hodu na přesnost s extraligovým brankářem Nového Veselí Víťou Schampsem.

Všem hráčům, hráčkám i oběma asistentům moc gratuluji, děkuji za pěkné sportovní výkony, slušné chování a vzornou reprezentaci naší základní školy.

 

Soupiska : starší : Rosecký František, Štohanzl Ondřej, Musilová Julie, Dvořák Patrik, Vlček David, Navrátil Matyáš. ( Zhoř A : Nížkov A 7: 9, Švermova A : Nížkov A 5: 5, Nížkov A : Bobrová A 9: 6, Hamry A : Nížkov A 11: 6, Nížkov A : Nové Veselí A 3: 14) Asistent Jakub Dočekal.

 

Mladší: Sobotka Šimon, Neubauer Matěj, Dočekal David, Doležal Matěj, Izrael Tomáš ( Hamry B : Nížkov B 1: 7, Nové Veselí C : Nížkov B 1: 22, Nížkov B : Švermova A 8: 5, Nové Veselí B : Nížkov B 9: 9, Nížkov B : Švermova B 8: 3) Asistent Jan Chvátal.

 

Mladší: Vlček Tadeáš, Pernička Martin, Jaroš Dominik, Henzl Jan, Šorf Miloslav a Šorfová Justýna ( Nížkov C : Švermova B 0: 3, Nížkov C: Sázava B 5: 0, Zhoř B : Nížkov C 5:2, Nížkov C : Sázava A 5: 5, Švermova C : Nížkov C 4: 3)