Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Christmas Quiz 2022

Christmas Quiz 2022Datum konání:
12.12.2022

Tak jako každoročně i letos se konal 12. 12. 2022 na Střední odborné škole obchodní tradiční Christmas Quiz. Náš tým tvořený žáky  9. ročníku - Julie Musilová, František Rosecký a Matyáš Navrátil - v konkurenci ostatních týmů z  Vysočiny obstál velmi dobře a umístnil se na krásném 2. místě. Tento kvíz se jako obvykle skládal ze tří částí – poslechu, který byl založen na poslechu ukázky z filmu Crush, a následném skládání textu do určeného pořadí. Druhou částí kvízu byl Christmas Trip – příprava prezentace v PowerPointu a její představení. Náš tým si jako svůj cíl vybral cestu do Rakouska.  A poslední částí soutěže byl vánoční kvíz, kde žáci odpovídali na otázky související s Vánocemi. Při závěrečném vyhlašování výsledků byli naši studenti mile překvapeni dosaženým výsledkem a za svoji snahu si odnášeli velký dárkový balík zdravých dobrot. Děkujeme deváťákům, že zúročili své znalosti a dovednosti a  tak úspěšně reprezentovali naši školu.