Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Cihla k cihle se stavebnicí Teifoc

Cihla k cihle se stavebnicí TeifocDatum konání:
10.10.2019

 

„Když máš srdce zjihlé, když máš potíže, tak dej cihlu k cihle, těsto do díže.“ Tato písnička se vybavila nejednomu soutěžícímu během krajského kola soutěže „Cihla k cihle“, které letos probíhalo na Střední škole stavební Havlíčkův Brod. Barvy naší školy hájil sehraný tým ve složení Jakub Rosecký a Filip Chvátal, oba z 9. ročníku. Na základě výkresu měli za úkol postavit věž, uhranout svým dílem porotu a především se vejít do limitu 3 hodin. Kluci se se svým výtvorem, který byl opět krásně vyspárován a začištěn, umístili v silné konkurenci 20 týmů na krásném 7. místě. Odvezli si nejen nové zkušenosti, připomínky odborníků, příjemné vzpomínky, ale také krásné ceny, kufříky s nářadím.

Touto cestou bych chtěla Kubu i Filipa pochválit za reprezentaci naší školy a jejich ochotu pustit se do soutěžení s touto stavebnicí, i když se s ní poprvé potkali teprve letos v dubnu.