Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Florbalový turnaj ve Velké Losenici

Florbalový turnaj ve Velké LoseniciDatum konání:
28.3.2018


 Turnaj proběhl v tělocvičně ZŠ Velká Losenice 28. 3. 2018 za účasti 7 družstev. Našim hráčům se příliš nedařilo. Ve své skupině postupně podlehli ZŠ Česká Bělá 4 : 7, ZŠ Velká Losenice 2 : 6 a ZŠ Bohdalov 3 : 4. V boji o celkové umístění zdolali ZŠ Česká Bělá B  4 : 1 a podlehli ZŠ Bohdalov 2 : 3 a obsadili celkově 6. místo. Naši školu reprezentovali/ v závorce počet branek /: Jindřich Pernička/1/, Mojmír Chvátal /8/, Marek Chvátal, David Vlček /2/, Jan Vlček /1/, Jiří Landa, Lukáš Prchal, Jakub Dočekal /1/ a Tomáš Vlček /2/.  Nejlepšími hráči byli Mojmír Chvátal a David Vlček v poli a Lukáš Prchal v brance. Naši hráči hráli v tomto složení poprvé, což se ukázalo pro umístění jako rozhodující. Tak snad příště.