Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Jarní tvořivé dílny

Jarní tvořivé dílnyDatum konání:
27.3.2018

Stejně jako každý rok i letos proběhly tvořivé dílničky pro veřejnost. Jsem ráda, že si nejen naši žáci, ale i jejich rodiny a přátelé našli čas a především chuť vracet se odpoledne zpět do školy, aby si vytvořili vlastní dekorace. Dorazily za námi i děti z Dětského domova v Nové Vsi u Chotěboře, což nás velmi potěšilo. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem, co se zúčastnili této akce. Velké díky patří nejen organizátorům z řad zaměstnanců školy, kteří měli na starost jednotlivá stanoviště, ale také paní Koukalové, jež se nebála vést svoji vlastní dílničku, kde se zdobily velikonoční perníčky. Nesmím zapomenout na naše pomocníky z řad žáků. Ti byli ochotni strávit celé odpoledne ve škole a být po ruce nejen nám, ale především malým výtvarníkům, kterým se rozsvítily oči, když spatřili svůj hotový výrobek - bez ohledu na to, zda se jednalo o odznak, motýlkovou dekoraci, perníček, vlněné kuřátko či brož z organzy. Žáci měli možnost vyzkoušet si různé výtvarné techniky, zároveň se stali pomocníky a průvodci svým rodičům, mladším sourozencům nebo spolužákům a setkali se i s dětmi z dětského domova, kterým naše škola výtěžky ze školních akcí  finančně pomáhá. Letošní tvořivé dílny tak můžeme navléknout na šňůrku zdařilých a úspěšných školních akcí.