Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Školní liga miniházené - březen 2019

Školní liga miniházené - březen 2019Datum konání:
29.3.2019

Předposlední turnaj, třetí, se uskutečnil 29. 3. 2019 n a ZŠ Švermova Žďár n. S. za rekordní účasti 22 družstev. ZŠ Nížkov se zúčastnila se třemi družstvy. Starší se umístili na pěkném 5. místě, když ve skupině prohráli s ZŠ Švermova A 1 : 4, ZŠ Polničku B porazili 12 : 0, se ZŠ Sázavou A prohráli 1 : 3 a v posledním zápase ve skupině dokázali porazit ZŠ Zhoř A 5 : 4. V souboji o celkové 5. místo porazili ZŠ Bobrová 6 : 2  obsadili 5. místo.

Mladší B družstvo obhájilo v tomto turnaji 1. místo, když ve všech utkáních dokázali naši reprezentanti zvítězit. Porazili ZŠ Zhoř B 5 : 0, ZŠ Švermovu 4 : 0, ZŠ Nové Veselí A 11 : 0, ZŠ Nové Veselí B 6 : 3 a ZŠ Hamry 8 : 2. Výborně zachytal Matěj Neubauer a v poli byl jedničkou asi nejlepší hráč celého turnaje David Dočekal, který vsítil většinu branek družstva.

Mladší C družstvo reprezentované těmi nejmenšími podlehlo Sázavě B 0 : 3, Švermově D 0 : 4, Hamrům B 4 : 6 a Bobrové C 3 : 6. V souboji o umístění porazili ZŠ Zhoř 3 : 1 a družstvo obsadilo 8. místo.

Školu reprezentovali - prvňáci Tadeáš Vlček, Dominik Jaroš, Martin Pernička, druháci Miloslav Šorf, Justýna Šorfová, Jan Henzl, třeťáci Šimon Sobotka, Tomáš Izrael, Matěj Doležal, čtvrťáci David Dočekal a Matěj Neubauer a páťáci František Rosecký, Ondřej Štohanzl, David Vlček, Patrik Dvořák a Matyáš Sobotka. Všichni zaslouží pochvalu za bojovnost a kázeň. 

Těšíme se na závěrečný turnaj, který proběhne v hale v Novém Veselí.