Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > 2. turnaj v malé házené

2. turnaj v malé házenéDatum konání:
9.12.2022

Turnaj proběhl na ZŠ Palachova za účasti rekordních 11 škol. Turnaje se zúčastnily tyto školy: ZŠ Bobrová, Palachova Žďár, Polnička, Nové Město n. M., Nové Veselí, Nížkov, 3. ZŠ Žďár, Bobrová, Hamry, Sázava, Zhoř. Celkem se v turnaji utkalo 20 družstev. Naši školu reprezentovali: Lukáš Izrael, Michal Sobotka, Richard Doskočil, Nela Zumrová, Adam Vojta, Josef Šorf, Matyáš Izrael, Tadeáš Vlček, Dominik Jaroš, Melánie Bártová, Jan Kuba , Valdemar Vítek, Magda Sobotková. 

Družstvo mladších porazilo ZŠ Sázavu 10 : 1, remizovalo s ZŠ Nové Město 5 : 5 a se ZŠ  . Hamry 7 : 7. Družstvo prohrálo pouze se ZŠ Zhoř 0 : 4.

Družstvo starších porazilo ZŠ Palachovu Žďár 13 :3, ZŠ Bobrovou 8 : 2. Utrpělo porážku se ZŠ Nové Veselí 5 : 11, s ZŠ Polnička 4 : 13 a smolně prohrálo s ZŠ Zhoř 4 : 5.

Tento turnaj se poprvé hrál bez pořadí, takže odhadem se mladší umístili v první třetině družstev a starší někde v polovině.

Nejlepšími střelci byli: za mladší - Josef Šorf 9, Dominik Jaroš 3, Adam Vojta 8, Magda Sobotková 2. Za starší - Valdemar Vítek 18, Jan Kuba 12, Melánie Bártová 3, Jaroš    Dominik 1. V brance se střídali Tadeáš Vlček a Matyáš Izrael. Oba brankáři podali výborné výkony. Nejlepší výkony podali v mladších Josef Šorf, Adam Vojta a Magda Sobotková.  Ve starších Valdemar Vítek, Jan Kuba, a Melánie Bártová. Těšíme se na další turnaj.